Gelecek Vizyonlar Dergisi - Future Visions Journal
           
Anasayfa  |  Künye   |  Haberler  |  İletişim  

Hızlı Erişim


Bu Dergi DOI ve Crosscheck üyesidir


Creative Commons Lisansı
Bu eser Creative Commons Atıf 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmıştır.

Gelecek Vizyonlar Dergisi Eylül 2019

Sevgili Bilim İnsanları, Gelecek Vizyonlar Dergisi, farklı disiplinlerde akademik araştırma yapan bilim adamlarının ürettiği makaleleri elektronik olarak yayınlayan, açık erişimli ve uluslararası tanınmış bir dergidir. Dergi Aralık 2017'den itibaren üç ayda bir yayımlanmaktadır. Dergide hızlı yayın ve basım amaçlanmaktadır. Makale işleme ücreti veya başvuru ücreti yoktur. Gönderilen her makale, kör hakemlik sürecinden sonra basılmaktadır.


.......

Kongre Çağrısı

Birincisi 04-05 Mayıs 2015 de Saraybosna / Bosna Hersek’te,

İkincisi 19-21 Ekim 2017 de Bakü / Azerbaycan’da,

Üçüncüsü 05-08 Eylül 2018 de Üsküp / Makedonya’da yapılan

“Uluslararası Sosyal Bilimler Araştırmaları Kongresi” nin dördüncüsü Ahmet Yesevi Üniversitesi, Türk Dil Kurumu ve Anadolu Kültürel Araştırmalar Dergisi işbirliğinde; Gelecek Vizyonlar Dergisi ile Türk Tarih Kurumunun da destekleriyle; 11-13 Eylül 2019 tarihlerinde Kazakistan’ın Türkistan şehrinde Ahmet Yesevi Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecektir.

Kongrede; Sosyal Bilimler, Eğitim Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimlerin alt dalları başta olmak üzere 50 farklı alt disiplinde bildiriler kabul edilecektir. Sosyal Bilimlerin tüm alanlarında sunulacak bildiriler kongre öncesinde “Elektronik Özet Kitabı” olarak yayınlanacaktır.

Tam metin bildiriler hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra; “e-kitap” olarak 2019 yılı içerisinde yayınlanacaktır. İsteyen katılımcılar bildirilerini makaleye dönüştürerek “Anadolu Kültürel Araştırmalar Dergisi” ve “Gelecek Vizyonlar Dergisi” nde ücretsiz olarak yayınlatabilecektir.

Farklı ülkeler ve disiplinlerden bilim insanlarını bir araya getirerek uluslararası işbirliklerini artırmayı ve araştırmacılara yeni ufuklar açmayı hedefleyen 4. Uluslararası Sosyal Bilimler Araştırmaları Kongresi; bilgi çağında üzerine düşen sorumluluk bilinciyle özellikle genç sosyal bilimcilere ve araştırmacılara tarihi görev yüklemektedir.

Ayrıntılı bilgi için aşağıdaki linki  ziyaret edebilirsiniz.

http://usobak.org/ 

Ahmet Yesevi Diyarında, Türkistan’da görüşmek dileğiyle…

Kongre Düzenleme KuruluHaberlerin Tamamı

Gelişmiş Arama


Duyurular

    YENİ SAYI CİLT:3 SAYI:3 YAYINDA

    Dergimizin yeni sayısı (Cilt:3 Sayı:3) yayınlanmıştır. 

    Açık erişim ve kör hakemlik sistemi ile bilimsel yayın yapan Gelecek Vizyonlar Dergisinin 2019 Haziran sayısı (Cilt:3, Sayı:3) beş makale ile yayınlanmıştır. Bu sayıda makalesi yayınlanan bilim insanlarını tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz. Gelecek sayılar için makale kabulü devam etmektedir.Adres : Prof. Dr. Adem SEZER Uşak Üniversitesi 1 Eylül Kampüsü İzmir Yolu 8. Km, Bir Eylül Kampüsü Merkez/UŞAK - 64200
Telefon :0276 221 21 30 Faks :
Eposta :info@futurevisionsjournal.com

Web Yazılım & Programlama Han Yazılım Bilişim Hizmetleri